dün doktora gittim 25 günlük gecikmem olduğu için (idrar testlerim negatif çıkmıştı). doktor ultrasonla baktı ve kese gibi

dün doktora gittim 25 günlük gecikmem olduğu için (idrar testlerim negatif çıkmıştı). doktor ultrasonla baktı ve kese gibi bişey görüyorum ama olması gereken yerde değil dedi kan testi yaptırdım beta hcg 0.04 çıktı peki bu durumda ne olacak?

Tahlil.com Cevabı : BHCG degerine göre gebelik yok