Dün erkek arkadaşımla ilk defa ilişkiye girdik 30 45 dk sonra benden biraz fazla kan geldi ve sonrasında da az az geldi

Dün erkek arkadaşımla ilk defa ilişkiye girdik 30 45 dk sonra benden biraz fazla kan geldi ve sonrasında da az az geldi ve bugün de kahverengi akıntı geliyo ne yapmalıyım? Sizce bir sorun olabilirmi?

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen bekaretinizi kaybetmişsiniz.
Kızlık zarınız yırtılmış ve buna bağlı kanamalar oluşmuş.
Zamanla geçecektir.
Yapacağınız özel bir şey yok.Dilerseniz bir kadın doğum doktoruna muayene olabilirsiniz.