Dün erkek arkadaşımla ters ilişkiye girdik bundan 15-20 dakika sonra kan geldi sizce bu kan niye ?

Dün erkek arkadaşımla ters ilişkiye girdik bundan 15-20 dakika sonra kan geldi sizce bu kan niye ? Erkek arkadaşım organını yıkadığını söylüyor ve 1 saat sonra tekrar girdik ve arkadaşımın organı vajinaya hafiften değdi ama girmedi acaba hamile olabilirmiyim ? Yıkamasaydı hamile kalma şansı varmıydı

Tahlil.com Cevabı : Arkadan ilişki diğer adlarıyla ters ilişki veya an*l ilişki ile
hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Meninin yani spermlerin
vajina ile temas etmesi ve buradan da vajina ağzından içeri girmesi ile
ancak bu tür bir ihtimalden söz  edebiliriz.Bu da gerçekten çok düşük
bir ihtimaldir. Böyle bir olasılıktan şüpheleniyorsanız tedbiren
adetinizde de en az 1 hafta gecikmesi kaydıyla içiniz de rahat olsun
diye test yaptırabilirsiniz.
Konuya dair Tahlil.com'da yazılmış yazılar ve benzer soru ve cevapları okumak için tıklayınız.... http://tahlil.com/arkadan-iliski-ile-ters-iliski-hamile-kalinir-mi