Dün genel cerrahiye gittim troid için doktor bazı testler istedi

Merhabalar; Dün genel cerrahiye gittim troid için doktor bazı testler istedi bazıları referans aralığında ama ANTİ TPO ve sonuçlar aşağıdaki gibi; SONUÇ REFERANS ARALIĞI H 220,6 0-8 hasta mıyım ben?

Tahlil.com Cevabı : Tiroidit olabilir, endokrinoloji tarafından tedavi başlanacaktır..