Dün itibari ile yaptırmış olduğum tahlil sonuçlarını yorumlamanızı rica ederim

Merhabalar, dün itibari ile yaptırmış olduğum tahlil sonuçlarını yorumlamanızı rica ederim. Teşekkürler. Kolesterol: 215 normal değer 0-200 HDL : 32 normal değer 40-60 LDL : 84 normal değer 100-159 VLDL : 100 normal değer 0-40 Trigliserid : 499 normal değer 0-149

Tahlil.com Cevabı : Trigliserit ve kolesterol değeriniz yüksek. Bir dahiliye uzmanına muayene olmalısınız.