Dün jinekolojik muayene oldum doktor azicik iltihap olduğunu söyledi fitil verdi ?

Dün jinekolojik muayene oldum doktor azicik iltihap olduğunu söyledi fitil verdi fitili uyguladiktan bi süre sonra idrarimi yaptim sorun olur mu ? Bir de gece boyunca sulu akintim olmus sabah idraririmi yapmadan önce de suyu bi sivi geldi bunkarin sebebi nedir? Simdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Anlattıklarınız normaldir, vajinal fitil kullanımı sonrasında olabilir..