: Dün korunmasız bir ilişki yaşadım ve ilişki yaşadığım kişiyi apar topar hastaneye götürüp test yaptırdım.

Dün korunmasız bir ilişki yaşadım ve ilişki yaşadığım kişiyi apar topar hastaneye götürüp test yaptırdım.Sonuçlar: HBs-AG - 0.22 Ref Değer 2.0HCV - 0.05 Ref Değer 1.0HIV - 0.08 Ref. Değer 1.0Hepsi negatif yazıyor ama HIV testi ref değere çok yakın. Bu beni korkutuyor. Risk var mı acaba?

Tahlil.com Cevabı : Size önerimiz apar topar bir psikiatri uzmanına başvurun öncelikle, bir daha da korunmasız ilişkiye girmetin bu kadar korkuyorsanız.