.Dün size tahlil sonucumu göndermiştim , yeterli oksijrn olmadığını söylemiştiniz acaba bu durumda ne yapmam gerekiyor çünkü hastaneye gittim ve doktor bana her şey normal dedi

Tekrardan merhabalar.Dün size tahlil sonucumu göndermiştim , yeterli oksijrn olmadığını söylemiştiniz acaba bu durumda ne yapmam gerekiyor çünkü hastaneye gittim ve doktor bana her şey normal dedi ama ben gerçekten nefes almakta zorlanıyorum , ne yapmam gerekiyor ?rnTeşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar. Tekrardan geçmiş olsun. Size önerimiz bir göğüs hastalıkları doktoruna başvurun.Solunum fonksiyon testi olmak üzere bir takım tahlil vemuayenelerden sonra sizin için gerekli yönlendirmeyi yapacaktır.İyi günler dileriz.