Dün tahlil sonuçlarımı ilettim RF değeri çok yüksek çıkıyor araştırırken kronik hepatit B olduğunu ö

Tahlil.com Cevabı : Dün tahlil sonuçlarımı ilettim RF değeri çok yüksek çıkıyor araştırırken kronik hepatit B olduğunu öğrendim diğer tahlilimi de yorumlaya bilir misiniz?     Alfa Feto Protein     2    ng/mL    0    7                                       Anti Hbc Total     0,011 Pozitif                      HbeAg     0,094 Negatif                      Anti Hbe     0,003 Pozitif                      Delta Antikoru     0,37 NEGATİF                      PTZ     13,4    sn    11    15     Özel Referans    Ünite    Min    Max Antikoagulan Kullanan    sn    20    30     INR     0,99    INR                 APTT     28,1    sn        < 37         HBV - DNA (Viral Yük)     551324    IU/mL