Dün test yaptırdım ağır anemi mevcut sorun hala devam mı?

WBC 4,3 RBC 3,9 HGB 7,9 HCT 26,7 MCV 68,3 MCH 20,2 MCHC 29,6 RDW 16,8 EOS % 0,3 / Sediment 1 LÖKOSIT, 4 Y ASSI EPITEL, AZ BAKTERI / Üre 16 / Demir 16 / Ferritin 2 / Beta 2 0,22 merhabalar dün test yaptırdım ağır anemi mevcut sorun hala devam mı?

Tahlil.com Cevabı : Evet anemi bulgularınız devam ediyor.Tedavi olmalısınız ve bunun nedenlerini araştırmaya yönelik de tahlil ve nuayeneler yaptırmanız gerekmektedir.