Dün yaptırdığım tahlildeki referans aralığı dışındaki değerler şöyle:

Dün yaptırdığım tahlildeki referans aralığı dışındaki değerler şöyle:Wbc: 10,2Hct: 34Mon : 0,2gra : 7,9Crp : 59,3Ne demek olduğu hakkında bilgi verir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Belirgin CRP ve hafif beyaz küre yüksekliğiniz var. Vücudunuzda muhtemel bakteryel kökenli enfeksiyon var, zaten antibiotik tedavisi başlanmıştır diye düşünüyorum.