Dün yaptırdığm kan testi 0.1 çıktı .Bu değer yükselir mi?

12 gün önce sürtünme yoluyla bir yakınlaşma yaşadım. Zevk suyu ben tedirgin etti son adeti 5 eylülde gördüm ancak ağustos ayındaki adetime göre erken oldum 5 gün kadar. Dün yaptırdığm kan testi 0.1 çıktı hcg. daha sonra yükselir mi bu değer?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra adet görmeniz gebe olmadığınızı göstermektedir.Kan testi de bu sonucu desteklemektedir.