Dün yürüyüş yaparken gün batımında havada yarasalar ucuyordu gözümün içine cıvık gibi bir sıvı geldi sanırım yarasa çiş yaptı

Dün yürüyüş yaparken gün batımında havada yarasalar ucuyordu gözümün içine cıvık gibi bir sıvı geldi sanırım yarasa çiş yaptı bende eve gider gitmez sabunla yıkadım ve acile gittim göz duşuyla yıkattım gözümü bunda hiv ve ya sarılık bılaşırmı

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde HIV bulaşmaz zaten tedbiren göz duşuyla da gözünü yıkamışsın.Sorun yok merak etme.