Duş aldığım ılık suyu ayaklarıma dökemiyorum aşırı derecede yanıyor bunun sebebi nedir hangi bölüme gitmeliyim lütfen yardımcı olun.

Hocam merhaba.benim ellerimde ayaklarımda sürekli yanmalar oluyor dahiliyeye gittim tahlil sonuçlarım normal çıktı. duş aldığım ılık suyu ayaklarıma dökemiyorum aşırı derecede yanıyor bunun sebebi nedir hangi bölüme gitmeliyim lütfen yardımcı olun.

Tahlil.com Cevabı : Fizik tedavi ve ortopedi doktorlarına da danışabilirsiniz.