Duşta mastürbasyon yaptım. Suyla yıkadıktan sonra kız arkadaşım duş aldı. Dışarıdan sperm bulaşır mı?

anyoda duş alıp mastürbasyon yaptım ve baya suyla yıkandıktan 15- 20 dk sonra sonra kız arkadaşım duş aldı . herhangi bir eşyadan veya oturulan tabureden falan sperm bulaşırmı veya bulaşsa dahi bu spermden hamile kalınabilirmi. spermler dış ortamda ne kadar yaşar

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalınmaz. Sperm dış ortamda sabun gibi kimyasallara temas ettiği için bir kaç dakika içerisinde canlılığını kaybeder.