Düşük yaptım. dusukten sonra 2 kere adet oldum 2 ıdrar testı yaptım negatıf.

 Düşük yaptım. dusukten sonra 2 kere adet oldum 2 ıdrar testı yaptım negatıf. 2kan testı yaptım negatıf ama mıdem bulanıyor ve suphenelıyorum hamılelıkten hamıle olma ıhtımalım var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Cinsel birlikteliğin  ardından  adet görülmüş olması  hamilelik mümkün olmadığını gösteren bir bulgudur.Gebelik ihtimali yoktur bu durumda.Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında daha ayrıntılı  bilgi almak ister ve bu konuda yazılarımız ile verdiğimiz cevapları okumak isterseniz tıklayınız....