Duzenli adet görüyorum arkadan iliskiden sonra zevksuyu oldugunu biliyoruz ella hap kullandim gebelik testide yaptim negatif çıktı?

Duzenli adet görüyorum an*l iliskiden sonra zevksuyu oldugunu biliyoruz ella hap kullandim gebelik testide yaptim negatif çıktı hepsinde sonuç sonrasinda akıntım basladi idrar yolu enfeksiyonu icin kullanmistim ilac onun etkisi varmıdır hamile miyim

Tahlil.com Cevabı : Düzenli regl görüldüğü için hamilelikten söz edemeyiz.