Düzenli adet olan birisiyim. Adetimin 1. Günü ilişki yaşadım içine boşalma olmadı . Adetimin dördüncü günü hala devam ediyor

Düzenli adet olan birisiyim. Adetimin 1. Günü ilişki yaşadım içine boşalma olmadı . Adetimin dördüncü günü hala devam ediyor adetim hamilelik riski varmı . Yanlız uzun zamandır kasklarım da ağrılar oluyo bunun sebebi ne olabilir yumurtalıklarımda kist olabilirmi

Tahlil.com Cevabı : Yaşamış olduğunuz bu tarz bir ilişki sonrası  gebelik şansı yok denecek kadar azdırAdet döneminde ağrılar olağandır, devam eder ise bir kadın doğum doktoruna başvurunuz.Gebelik testi ve hamile kalma olasılığına dair sitemizde yayınlanmış yazıları, sorulmuş benzer  soru ve uzmanlarımızın verdiği cevapları okumak için tıklayınız......