Düzenli adet oluyordum ancak bu ay gecikti. Hamile miyim?

 Erkek arkadasımla üç ay önce korunmasız ilşki yaşadık ama boşalma olmadı ve 3 ay regl oldum ama bu ay 31.gün hala olmadım sizce diğerleri üstüne görme olabilr mi belirtiler var şuan 1 haftadır regl belirtileri belim ağrıyor,göüslerim hassas ama hala olmadım neden sizce ?

Tahlil.com Cevabı : 3 ay boyunca üst üste üstüne görme olmanızı beklemeyiz. Gebelik testi yaptırırsanız daha net sonuçlar alırsınız.