Düzensizlik sorunmu?

Ben 24 yaşındayım .Bekarken sürekli kahverengi lekelerim oluyordu . Evlendim hala devam ediyor ilişkide kahverengi lekeler akıyor.Doktoruma gittim ve rahim duvarında düzensizlik oldugunu adet döneminde bir daha gitmemi söyledi. Düzensizlik sorun mu?

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalmak istediğinizde sorun teşkil edebilir. Ancak tedavi edilebilir olduğundan korkmanıza gerek olamyacaktır.