E0 % sonucum 0.7 E0 * sonucum 0.05

Kreatının sonucum 0.49 çıkmış RDW sonucum 17.8 E0 % sonucum 0.7 E0 * sonucum 0.05 35 evli kadın hemotolojide yaptırdı diger testlerim normal çıkmış kırmızı yazıyla bu sonuçlar yazılmış sıkıntılımıdır acaba

Tahlil.com Cevabı : Eosinofil değeriniz hafif de olsa yüksek çıkmış, aşağıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ve cevapları bulabilirsiniz.http://tahlil.com/eozinofil-eosinofil-nedir-eozinofil-yuksekligi-ve-eozinofil-dusuklugu-hangi-durumlarda-gorulur