EEG : Zemin aktivitesi iyi gelişmiş ve düzenlenmiş olup 9-10 CYC/SEC.Parieto-oksipital alfa ritminde

Tahlil.com Cevabı : EEG : Zemin aktivitesi iyi gelişmiş ve düzenlenmiş olup 9-10 CYC/SEC.Parieto-oksipital alfa ritminden oluşmuştur. Gözlerin açılmasıyla bu ritim kısmen bloke olmaktadır. ANORMALLİK:Trasenin çekimi sırasında zaman zaman sol sentrotempağızdande yüksek amplitüdlü 4-5 CYC/SEC.yavaş dalga keskin dalga deşarjlarının paroksismal olarak ortaya çıktıkları gözlenmiştir. HPV.İFS:Bir etkide bulunmamıştır.sonuç...