Efendim, tahlil sonuçlarında RDW-SD 41,2 Bas%17,8 bas#1,16 olarak görülüyor. tam kan testinde diğer değerler normal görülüyor?

Efendim, tahlil sonuçlarında RDW-SD 41,2 Bas%17,8 bas#1,16 olarak görülüyor. tam kan testinde diğer değerler normal görülüyor. netten okuduğum kadarıyla biraz sıkıntılı bir tablo ve endişe verici. Lütfen bu konuda bana yardımcı olur musunuz. sonuçta birşeylere geç kalmak da istemiyorum. iyi günler saygılar.

Tahlil.com Cevabı : Evet basofil oranınız oldukça yüksek.Hematoloji doktoruna muayene olmanızı öneririz.