Eğer hamile kalmışsam ne yapmalıyım....kürtaj gibi bir seçeneğim var mı yardımcı olurmusunuz teşekkürler

merhabalar 22 yasında genç bir kızım sevgilimle 1 hafta önce sürtünme yoluyla cinsel ilişkiye girdik sevgilim boşalacak gibi oldu ve dışarı boşaldı adetim 1 hafta gecikti hamile kalabilir miyim...eğer hamile kalmışsam ne yapmalıyım....kürtaj gibi bir seçeneğim var mı yardımcı olurmusunuz teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle gebelik testi yapıp haile olup olmadığınızı öğrenmelisiniz..