Eğer üstüne görmeyse bunu beta hcg değerlerinden anlayabilir miyiz?

Şimdi test yaptim çift çizgi çikti.son adetimi 6 şubatta gördüm ama 17 ocakta da test yaptiğimda pozitif çikmişti.üstüne görme olabilir mi? Eğer üstüne görmeyse bunu beta hcg değerlerinden anlayabilir miyiz? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Evet kanda beta HCG çalıştırmanızı öneririz..Seviyesinden gebelik haftası anlaşılabilir..