Eğer virusu taşısaydi

iki hafta once kız arkadaşmla korunmasız ilişkiye girdim.takıntılı olduğum icin hiv virusu kapmis olabilirmiyim diye dusunuyorum.sorum: kız arkadaşım hormonal bozukluktan dolayi uzun zamandir her ay endokrin testi yaptiriyor ve 6 tüp kan veriyor.Eğer virusu taşısaydi bu testlerde ortaya cikar miydi?

Tahlil.com Cevabı : Bu testlerde özellikle HIV taraması yapılmadı ise çıkmaz..