Eklem ağrıları ve vücutta halsizlik nedeniyle doktorum kan tahlili yaptırdı.

Merhabalar .Eklem ağrıları ve vücutta halsizlik nedeniyle doktorum kan tahlili yaptırdı. Tahlil sonuçlarım aşağıda belirtilmiştir. Sonuçlar hakkinda bilgi almak istiyorum. 33 yaşındayım ve Cinsiyetim Bayan.NE% - 72,2 Normal Değerler 50-70MCH - 26,4 Normal Değerler 27-3425

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarda kayda değer bir sorun görülmüyor.