Elden meni bulaşması sonucu gebelikten korkuyoruz

Elden menibulaşması sonucu gebelikten korkuyoruz.Bu durum yaşandıktan 10-11 gün sonra kız arkadaşım adet gördü fakat adeti bir haftadanbirazfazla gecikmişti şu anyinegecikmekte hamile olma ihtimali var mı kan testi pozitif çıkarsa aldırmak içingeç mi

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalmaktan bu kadar korkuyorsanız bu işlere bir daha hiç girişmeyin. Bu şekilde hamile filan kalınmaz.Muhtemelen yaşınız da küçük. Biraz vakit ayırıp hamileliğin oluşumu ve gebelik testlerine dair aşağıdaki yazılarımızı dikkatle okuyunHamileliğin nasıl oluşacağı ve test edilmesine dair detaylı bilgi almak istiyorsanız açılacak sayfanın tümünü dikkatle okuyunuz....