Elden vajinaya bulasan zevk suyunda sonra adetm oldum once az sonra normal geldi yinede icim rahat etmedi

Elden vajinaya bulasan zevk suyunda sonra adetm oldum once az sonra normal geldi yinede icim rahat etmedi kanamam bittikten sonra hcg bsktrdim 1.4 primolut kullaniyordum bitti yine adet oldum 3. Gunu yine hcg baktirdim 2 çıktı su zamanlarda regl olmam lazim ama kahverengi akinti geliyo bundan 10 gun oncede geldi hala regl olmadim ilac yuzundnmi boyle leke geliyr adetm gecikti anlmadm cokstresteyim

Tahlil.com Cevabı :

Elden vajinaya bulaşan zevk sıvısı ile hamile kalma ihtimali yok denecek kadar azdır. Bunun üzerine adet görmüşsünüz. Beta HCG test sonuçlarınız da negatif çıkmış. Hamilelik görünmüyor. Adet düzensizliği için bir kadın doğum uzmanına muayene olmanızı öneriyoruz.