Elimi sildiğim için kullandığım peçeteyi zaman geçti ve sevgilim farkında olmadan vajinasını sildi. Hamile kalabilir mi?

Elimi sildiğim için kullandığım peçeteyi zaman geçti ve sevgilim farkında olmadan vajinasını sldi sizlerinde söylemiş olduğu gbi hamile olması yok kadar az olduğuydu adet geçiriceği gün üzerinden 4 gün geçti sizce bu durum sıradan bir gecikme mi birazdaha beklemelimiyiz doktora başvurmadan ön

Tahlil.com Cevabı : Birkaç gün içinde adet olmaz ise test yapmanızı öneririz..