Elimi yıkamadan iç çamaşırımı düzelttim, sizce hamile olma ihtimalim var mı?

17 martda sürünerek ilişkiye girdim. Kendisi disari bosaldi ama bi kismi boynuma geldi. Islak mendille sildikten sonra elimi yikamadan ic camasirimi duzelttim. Vajinamin yukarisindan. Sizce hamile olma ihtimalim var mi? Karnımda sislik var gibi

Tahlil.com Cevabı :  Böyle bir durumda sperm vajinaya ulaşmadığından hamilelik söz konusu değildir. Detaylı bilgi için tıklayınız.