Elisa, Anti HCV: 0.14 negatif, S/CO negatif, Anti HIV , NONREACT , HIV Ab :0.453 . Aids miyim , tüm bunlar ne demek söyler misiniz ve ne yapmalıyım?

Merhabalar , dün bir araştırma hastanesinde tahlil yaptırdım Sonuçlarım : HIV Ag 0.396, HBs Ag 0.030, Serviks Kültürü: Normal Flora elemanları üredi. Elisa, Anti HCV: 0.14 negatif, S/CO negatif, Anti HIV , NONREACT , HIV Ab :0.453 . Aids miyim , tüm bunlar ne demek söyler misiniz ve ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatiiftir..