ELISA KAN TESTI ISTENDI rnHBSAG NEGATIF rnAMA TEKRARI UYGUNDUR YAZILMIS

ELISA KAN TESTI ISTENDI rnHBSAG NEGATIF rnAMA TEKRARI UYGUNDUR YAZILMIS SONUC NEGATIF OLMASINA RAGMEN BU NE ANLAMA GELIYOR rnOTE YANDAN ANTI HBS BIR SEY YAZMIYOR rnANTI HCV NEGATIF rnANTI HIV 1 2 NEHATIF rnSORUM YUKARIDA ANLATTIGIM GIBI HBSAG NEGATIF AMA TEKRARI UYGUNDUR YAZILMIS BU NE ANLAM GELIYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

Tahlil.com Cevabı : Negatif çıkan bir sonucun tekrar edilmesine gerek yoktur.Bu yorum bize anlamlı gelmedi.Pozitif bir sonuç olsaydı tekrar edilebilir veya doğrulayıcı testlerle konfirme edilebilirdi.Siz en iyisi güvenilir bir merkezde testi tekrar ettriin