,Elisa testi yaptırdım.Sonuç; Anti HCV Elisa 0,07 Anti HIV Elisa 0,29 HBsAg Elisa 0,18 Birimler : S/CO Referans Aralığı 0.0-0.9

Hocam merhabalar,Elisa testi yaptırdım.Sonuç; Anti HCV Elisa 0,07 Anti HIV Elisa 0,29 HBsAg Elisa 0,18 Birimler : S/CO Referans Aralığı 0.0-0.9 Negatif ya da Pozitif hiçbir şey yazmıyor? Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Negatif sonuçlar.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.