Elisa testi yaptirdm anti hiv nonreactives 0.5 gozukuyor sonuç nedir?

Tahlil.com Cevabı :

HIV testlerini değerlendirirken önemli olan değerlerin normal aralıklar içinde olması.Normal aralıklar içinde olan HIV  değerleri negatif kabul edilir. Test sonucunuz normal aralıklar içinde çıkmış.

Sonuç olarak değerlerin normal  ve negatif olduğunu söyleyebiliriz.