Elisa(Anti HIV) testi yaptırdığımda sonuç 0,02 Negatif çıktı?

Elisa(Anti HIV) testi yaptırdığımda sonuç 0,02 Negatif çıktı. Fakat bu Anti-HIV 1+2 nedir acaba. Ben sadece 1 test yaptırdım adı da Anti-HIV testi idi. 1+2 diye bir ayrım ya da ek bir test mi var ? Yaptırmama gerek var mı? Sonuç için zamanı da gözeterek temiz diyebilir miyiz?

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak sonucun negatif.Kafanızı  karıştırma.Rahat olun. Başka bir teste gerek yok