Eliza HBsAg 'Negatif' HCV 'Negatif' Anti HBs 'Negatif'. Doktoruma bütün testleri yapın demiştim HIV'ı atlamışlar HIV için tekrar yaptırmama gerek var mı ?

Eliza HBsAg "Negatif" HCV "Negatif" Anti HBs "Negatif". Doktoruma bütün testleri yapın demiştim HIV'ı atlamışlar HIV için tekrar yaptırmama gerek var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Bir şüpheniz varsa tekrar yapılabilir HIV testi