Ellerimde titreme, yorgunluk, kabızlık, kilo alma, çok fazla uyku gibi sıkıntılarım var.

Merhabalar, 27 yaşındayım. Ellerimde titreme, yorgunluk, kabızlık, kilo alma, çok fazla uyku gibi sıkıntılarım var. Ayrıca 3 4 defa regl dönemimde cildimde kızarıklıklar oluştu. Kan tahlili yaptırdım. Sonuçlarım: serbest T3: 2,55 (1,71-3,71) ; serbest T4 1,7 (0,7: 1,48) ; TSH: 1,08 (0,35-4,94)

Tahlil.com Cevabı : Tiroid hormonlarınız normaldir, B12 düzeyi çalışılmasını öneririz..