En güvenli korunma yöntemi nedir sizce nişanlıyız evliliğimize az kaldı ama yinede kendimize güvene almak istiyoruz ?

En güvenli korunma yöntemi nedir sizce nişanlıyız evliliğimize az kaldı ama yinede kendimize güvene almak istiyoruz yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler ..

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda en doğru bilgiyi sizi muayene edecek kadın doğum doktoru verecektir.Ancak evliliğin ilk günlerind edoğum kontrol hapı ile korunmaya başlayıp daha sonra bir kadın doğum mmuayenesinin ardından doktorunuzun önerdiği yöntemle korunmaya devam etmeniz en uygun olanıdır.