en siteye yeni üye oldum sorum şu; Adetim her zamankinden farklı geldi birinci günü normal şekilde geldi 2. ve 3. günü çok az geldi benim adetim düzenli gelirdi

slm ,Ben siteye yeni üye oldum sorum şu; Adetim her zamankinden farklı geldi birinci günü normal şekilde geldi 2. ve 3. günü çok az geldi benim adetim düzenli gelirdi hep 5-6 gün sürerdi ve aşırı gelirdi korunmuyoruz çocuk düşünüyoruz şu an adetimin 4. günündeyim ve tamamen geçmiş görünüyo adetim fazla sarı akıntım var şuanda kasıklarımda çok sert bir şişlik var ayrıca karnım kocaman ara ara çok hafif var yada yok şekilde ağtı giriyor yarın test yapmayı düşünüyorum sizce test doğruyu gösterir mi veya durmum nedir anlamadım..doktora gitmeye utanıyorum artık her seferinde negatif sonuç almaktan sıkıldım bu sefer gitmicem evde test yapsam şu aşamada test doğru cvp verrmi acele cvp? lütfen

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yaptırmanıza gerek yok adet gördüyseniz.Bazen adetde düzensizlikler olabilir, devam ederse kadın doğum doktoruna danışın