En son 19 mayısta hastalandım 19 haziranda kan testi yaptırdım bhcg 1.20

merhaba enson 19 mayısta hastalandım 19 haziranda kan testi yaptırdım bhcg 1.20 nonpregnant <5, early prenancy 5 - 25, pregnant>25 çıktı hamilemiyim. çok acil..

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatif.

y************* :

Hocam kiz arkadasimla bir ay once ciplak bi sekilde surtunme yoluyla iliskiye girdik vajina ve etrafina bosalmadim sadece bosaldiktan bir kac saat sonra tekrar surtunme yoluyla iliskiye girdik adetinde 16 gun gecikme var testvyaptirdik negatif cikti ama midesi bulaniyo psikolojik mi yoksa hamile mi

Cevap:

Zaten bu tür ilişkide hamilelik ihtimali pek yoktur.Test sonucu da negatif çıktığına göre hamilelikten söz edemeyiz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.