En son 31 mart 2013'te adet olmuştum dün test yaptım negatif çıktı ama

26 yaşında bayanm en son 31mart 2013te adet olmuştum dün test yaptım negatif çıktı ama göğüslerimde özellikle geceleri aşırı dolgunluk ve sızı var ateşimde çıkıyor ve baş ağrısı sol tarafımda adetlerim düzensiz olmaya başladı doğum kontrol ilacını bıraktıktan sonra sizce hamilemiyim ne önerirsinz

Tahlil.com Cevabı : Testinizin negatif çıkması hamile olmadığınızı gösterir. Adet düzensizliği ve diğer şikayetleriniz için doktorunuza başvurmanızda fayda var.