En son adet tarihim haziran sonra yumurtlama günlerimi hesaplayıp o günler de ilişki ye girdik

En son adet tarihim haziran sonra yumurtlama günleri mi hesaplayıp o günler de ilişki ye girdik şuan adet im 3gün geçti dün idrar testi yaptım ama negatif çıktı ama hala hac adet belirti si yok 6gün önce kahverengi bi leke geldi ve adet olkan gibi karnım ağrıyordu bkanl testi n de çıkar midah

Tahlil.com Cevabı : 4-5 gün içinde adet olmaz iseniz kanda beta HCG baktırmanızı öneririz..