En son adetinden sonra yoğun baş ağrıları mide bulantısı bayılacak gibi olma hamilelik belirtileri yaşıyor

Adet olan birisi hamile olamaz yazılarınızı okudum fakat sevgilim en son adetinden sonra yoğun baş ağrıları mide bulantısı bayılacak gibi olma hamilelik belirtileri yaşıyor sebebi nedir en son adeti üstüne görme olabilir mi? Lütfen yardımcı olun

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme veya yerleşme kanaması hakkında o kadar yalan yanlış bilgi dolaşıyor ki internet ortamında ziyaretçilerimizi belki de binlerce kez bilgilendirmek zorunda kalıyoruz.Üstüne görme nadir görülen bir durum olup sadece gebelerde görülür.Görülse de sadece bir kere o da gebeliğin anne rahmine yerleşmesi aşamasında görülür.Konuya dair detaylı bilgiyi aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.Üstüne görme tekrar eden bir durum mudur? Nasıl anlaşılır?