En son hastalık tarihim 29 temmuz hatalığımdan sonra ilişkiye girdim fakat geri çekilme yöntemiyle. Normalde 26 ağustosta hasta olmam gerekirken 14 gün gecikti?

En son hastalık tarihim 29 temmuz hatalığımdan sonra ilişkiye girdim fakat geri çekilme yöntemiyle. Normalde 26 ağustosta hasta olmam gerekirken 14 gün kadar bir gecikme var. Fakat 3 kere gebelik testi yaptım negatifti kan testinde de beta değeri 0.1

Tahlil.com Cevabı : Geickme yaşandığı için bir kadın doğum uzmanına başvurulmasında fayda var.