En son martın 18 adet görmüştüm, adetım bıttıkten 1 hafta sonra

merhaba en son martın 18 adet görmüştüm adetım bıttıkten 1 hafta sonra eşimle ilişkımız oldu ama ıcıme boşalmadı vajınama boşaldı. adetımı duzensız goruyorum zaten ama nisan ayında hıç adet görmedım idrar yolu enfeksıyonum cıktı bunun ıcın ılaç kullanıyorum test yaptım pozıtıf cıktı kesn hamılemıym

Tahlil.com Cevabı : Testiniz pozitif çıkmış, hamile olma ihtimaliniz var. Kesin tanı ultrason ile gebeliğin görülmesi sonucu konur.