En son şüpheli ilişkimin üstünden 51 gün geçti.Ella kullandığım için iki adetim de gecikmeli olmasına rağmen iki kez normal adet geçirdim

En son şüpheli ilişkimin üstünden 51 gün geçti. Ella kullandığım için iki adetim de gecikmeli olmasına rağmen iki kez normal adet geçirdim. Ama kasık ve karnımda ağrım geçmiyor, aklıma acaba ben hamileydim de şuan karnımda ölü bi bebek mi var diye düşünmeye başladm. Eğer var olupta ölmüş olsaydı adetken kan yoluyla atılmış olur muydu, bir de bakireyim. Karın ağrımı buna bağlamalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı :

Şüpheli ilişki sonrası 2 kez normal adet gördüyseniz hamilelik olmamış demektir. Düşündüğünüz ihtimal bu kadar basit bir şey değildir. Kasık ve karın ağrısı şikayetiniz için bir kadın doğum uzmanına başvurabilirsiniz.