En sonki tahlil lütfen birde siz yorumlar mısınız?

13/14 senedir sürekli yılda 4/5 kez5/6 gün süren kronik sistit hatta idrarım kan olarak geliyo aşırı sancı oluyo antıbıyotık ilaçlar gecıyor En sonki tahlil lütfen birde siz yorumlarmısınız?teşekkürler.. 10 -4-5 CFU STAPH SSP,DİFTEROID BASİL VE BOL Gr (-) Basil üredi tekrarı uygundur Kontaminasyon

Tahlil.com Cevabı : İdrar örneğini tekrar vermeniz gerekli. 3 çeşit bakteri üremiş, bu örneğin temiz şekilde verilmediğini gösteriyor.