Endokronoloji doktorum tiroid’deki nodül için bu tahlilleri istedi

Endokronoloji doktorum tiroid’deki nodül için bu tahlilleri istedi .bu değerler normalmi?      TEST SONUCU REFERANS DEĞER TOKLUK GLİKOZ 1.SAAT 129     mg/dl TOKLUK GLİKOZ 2.SAAT     137    mg/dl SERBEST T3 3.4 1.7-3.8    pg/ml SERBEST T4 0.92 0.7-1.8    ng/dl TSH 1.8 0.35-4.94 IU/ml TİROİD PEROKSİDAZ ANTİKORLARI(anti-TPO) <3.00 0-5.61 IU/ml Saygılarımla

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal görünüyor..