Enjektör İle alınan kan ? - 2

Hocam Lütfen Yardım edin çok kötü durumdayım psikiyatri bölümünde bekliyorum şuan.. tüm testlerim negatif çıkıyor dün bi hastanede daha test yaptırdım sonuç negatif Hemşire kız enjektör İle kan alırken gördüm yeni sıfır paket açtı öyle kan aldı iğneyi sokarken ucunada baktım temizdi ama aklıma saçma sapan düşünceler geliyor ya başkasında kullandığı iğneyi bende kullanmışsa böyle bişey mümkün mü hocam çünkü gözümle gördüm masanın üstünde hiçbirşey yoktu malzemeleri tek tek ayarladı sıfır enjektör paket açtığını da gözümle gördüm..Lütfen yardım edin acayip kötü durumdayım

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun. Hastanelerde ve sağlık merkezlerinde tek kullanımlık enjektörler kullanılır. Başkasına kullanılan bir iğnenin size kullanılması mümkün değildir.  Bu tür takıntılarınız normal değil. Ancak psikiyatrik bir destek almanız gerekiyor. Zaten bu nedenle de ilgili bölüme başvurmuşsunuz. Size önerimiz bu ve benzeri takıntılarınızdan kurtulmak için mutlaka bir psikiyatri doktorundan destek alın lütfen. Uzaktan size bu takıntılarınız için yardımcı olmamız mümkün görülmüyor. Psikiyatri doktorunun size önerdiği ilaçları mutlaka kullanın ve doktorunuza bu ve benzeri takıntılarınız hakkında mutlaka bilgi verin.
Sağlıklı günler dileriz.